Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Prosimy Przedsiębiorców o wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo,
 
w imieniu Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowej Izby Gospodarczej, zwracam się do Państwa z następującą prośbą:

W związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi przygotowania oferty Krajowej Izby Gospodarczej dla uczelni wyższych w Polsce, umożliwiającej przyjęcie przez KIG roli partnera w projektach podnoszących kompetencje osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie przysyłanej w załączeniu ankiety oraz zwrotne przekazanie jej drogą mailową do KIG. 

Badanie podlega wymogom ochrony danych osobowych, a uzyskane informacje zostaną wykorzystane tylko w formie zbiorczej. Po zakończeniu analizy zgromadzonych ankiet przekażemy Państwu raport z badania obejmujący syntezę jego wyników.

Zdaniem KIG intensyfikacja współpracy samorządu gospodarczego oraz szkolnictwa wyższego w Polsce jest warunkiem skutecznej aktywizacji zawodowej absolwentów szkół wyższych na krajowym rynku pracy oraz spełnienia postulatów środowisk gospodarczych dotyczących efektywnego nabywania przez osoby uczestniczące w edukacji na poziomie wyższym kompetencji oczekiwanych przez przedsiębiorców i pracodawców.

Pobierz ankietę

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej dziękujemy za Państwa pomoc i udział w badaniu. Wypełnione ankiety proszę przekazać do dnia 26.06.2015 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej