Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Targi Biznes Expo 2015

        

W dniach 12-14 października Katowice staną się Europejską Stolicą MŚP, stanowiąc platformę dyskusji przedstawicieli najważniejszego sektora polskiej gospodarki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów gospodarczych i terytorialnych, przedstawicieli polskiego rządu, gości zagranicznych oraz najważniejszych postaci świata biznesu, nauki i polityki. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się już po raz piąty; tym razem miejscem spotkań będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.Kongresowi towarzyszyć będą Targi BIZNES EXPO.

 

V Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO to wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Kongresowi MŚP. Targi to dynamiczna platforma spotkań wielu branż i zarazem jedyne w Polsce spotkanie środowisk kluczowych dla rozwoju współczesnego biznesu na tak dużą skalę. W ciągu trzech dni targowych uczestnicy otrzymają ogromną dawkę inspirujących debat, prezentacji, praktycznej wiedzy, zabawy i konkretnych korzyści biznesowych. W tym samym czasie i pod jednym dachem biznes w teorii i praktyce odsłoni swe tajemnice tworząc jednocześnie atmosferę  sprzyjającą powstawaniu nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań dla gospodarki. Każdego dnia targowego czeka na gości:

        ciekawa oferta usług i produktów, w tym gości z zagranicy,

        otwarta prezentacja produktowa specjalistów wielu branż,

        różnorodne warsztaty tematyczne,

        turniej strategicznej gry biznesowej połączony z nauką przedsiębiorczości,

        spotkania ze sztandarowymi postaciami świata biznesu.

 

Po raz kolejny otworzy swe podwoje Targowa Wyspa Wiedzy, gdzie zasiądą specjaliści i praktycy
z istotnych dla przedsiębiorcy dziedzin, aby udzielać bezpłatnych porad wszystkim zainteresowanym. Z myślą o wchodzących na rynek pracy organizujemy Wyspę dla Studenta, stworzoną wraz z organizacjami studenckimi i światem biznesu, jako strefa:

        wzajemnej wymiany ofert,

        prezentacji ofert pracy, stażu i praktyk,

        otwartych, certyfikowanych szkoleń,

        doradcza,

        speed interview.

 

Co roku zarówno Kongres jak i Targi odwiedza kilka tysięcy profesjonalnych odbiorców, na których czeka oferta kilkudziesięciu wystawców. 

 

Reasumując, Targi BIZNES EXPO to w połączeniu z EKMŚP  trzy dni niezwykle ciekawych, dynamicznych  wydarzeń, wartych zainteresowania.

 

 

 

Data wydarzenia: 12 – 14 października 2015

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Organizator : Proarte Media Florentyna Siedlarek i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

 

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej