Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Konferencja - pozyskiwanie dofinansowania na projekty nieruchomościowe

W imieniu Urzędu Miasta Katowice serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji na temat pozyskiwania finansowania na projekty nieruchomościowe.

 Spotkanie odbędzie się 2 marca 2017 (czwartek) w Katowicach, w Pałacu Goldsteinów (pl.Wolności 12a) w godz. 10.00-14.00

Celem konferencji jest dostarczenie firmom działających na terenie Katowic, Śląska oraz Polski Południowej wiedzy z zakresu współpracy z kapitałem zewnętrznym (pozyskiwanie kapitału, rodzaje finansowania, współpraca z kapitałem, wyjścia z inwestycji, itd.) jak również ułatwienie nawiązania kontaktów (networking).

Udział w konferencji można potwierdzić do dnia 28.02.2017 telefonicznie 32 259 38 26 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki:

1. Zaproszenie

2. Agenda

 

 

 

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej