Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Targi Hannower 2017

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24-28 kwietnia 2017 roku w Hanowerze odbędą się jedne z największych na świecie i największe w Europie targi poświęcone tematyce przemysłowej Hannover Messe 2017.

W 2017 r. Polska będzie krajem partnerskim targów i zorganizuje stoisko narodowe o łącznej powierzchni ponad 1100 m2, które będzie zlokalizowane w hali nr 3. Województwo Śląskie, będzie reprezentować swoje walory przemysłowe na wydzielonej powierzchni ze stoiska narodowego - stoisku regionalnym (ok. 30 m² powierzchni wystawienniczej).

Tematyka targów jest precyzyjnie określona i dotyczy automatyki przemysłowej i informatyki, energetyki i technologii środowiskowych, technik napędów, dostaw dla przemysłu, usług produkcyjnych oraz prac badawczo-rozwojowych. Ponadto, od 2011 r. w trakcie targów Hannover Messe przyjęło się, że swoistą klamrą

spajającą wszystkie powyższe zagadnienia będzie idea Przymysłu 4.0 lub też Czwartej Rewolucji Przemysłowej, która zakłada zwiększenie wydajności procesów przemysłowych dzięki wykorzystaniu Internetu Rzeczy, Big Data i chmur obliczeniowych. Spowodowało to, że w ramach targów bardzo aktywnie zaczęto promować również wszelkiego rodzaju usługi związane z zarządzaniem procesami przemysłowymi wykorzystując technologie informacyjne.

W związku z organizacją stoiska regionalnego, Zarząd Województwa Śląskiego zaprasza podmioty gospodarcze z naszego regionu do współpracy. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej oferty w powyższych obszarach na stoisku Województwa Śląskiego.

Zainteresowane współpracą podmioty prosimy o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie do 13 marca 2017. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

 

Szczegółowych informacji o udziale targach Hannover Messe udzielają:
Aleksandra Samira-Gajny, tel. 32 77 40 067, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

Załączniki:

1. Zaproszenie na Targi

2. Kryteria rekrutacji

3. Warunki uczestnictwa

4. Regulamin naboru

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej