Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Targi Taipei Cycle 2017

 W imieniu Tajwańskiej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów rowerowych Taipei Cycle 2017.

 

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu zagranicznego (TAITRA) po raz 30. organizuje Taipei Cycle- Międzynarodowe Targi Rowerowe, które odbędą się w dniach 22-25 marca 2017 w Taipei.

Swój udział w targach zgłosiło 1.100 wystawców, którzy będą prezentowali swoje produkty na 3.340 stoiskach, a tym firmy takie jak Merida, Maxxis, Kenda, Accell Group, Pon Bicycle Group oraz Shimano.

Taipei Cycle jest jedną z największych corocznych imprez biznesowych na Tajwanie, przyciągającą wiele międzynarodowych firm- prawie 27% wystawców pochodzi z zagranicy.

Tajwan od dawna uważany jest za "Królestwo Rowerów", a targi Taipei Cycle są uznana platformą zakupową zaawansowanych, kompletnych rowerów i części dla światowej branży rowerowej. Również w 2017 roku TaiSPO i Taipei Cycle Show stworzą razem jedyną w Azji platforme handlową do zakupów wszystkich produktów związanych ze sportem, od rowerów, sprzętu fitness, do sportów outdoorowych i sportów wodnych po odzież sportową.

     

Szczegóły można uzyskać na stronie: https://www.taipeicycle.com.tw/

 Załączniki:
1. Zaproszenie

2. Informacja prasowa

 

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej