Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Konferencja Izby Gospodarki Elektronicznej

W imieniu Izby Gospodarki Elektronicznej serdecznie zapraszamy na konferencję dla biznesu i samorządowców.

Wydarzenie jest częścią, realizowanego przez e-Izbę przy współpracy z Ministerstwem Rozwoju oraz Ministerstwem Cyfryzacji, projektu Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa. Konferencja #PRGC odbędzie się 22 marca 2017 w Rybniku przy ulicy Rudzkiej 13C - na auli Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
 
Spotkanie skierowane jest do właścicieli lokalnych firm, członków zarządów, dyrektorów i pracowników działów marketingu, promocji i sprzedaży oraz przedstawicieli lokalnych samorządów i organizacji.
 
13 wybitnych ekspertów e-Izby z całej Polski podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie marketingu internetowego oraz procesów cyfryzacji przedsiębiorstw. Podczas prezentacji opowiedzą jak w praktyce rozwinąć firmę poprzez wdrożenie najnowszych, skutecznych narzędzi promocji i komunikacji internetowej, a co za tym idzie jak zwiększyć Państwa konkurencyjność i zyski.
 
Kolejne analogiczne konferencje #PRGC odbędą się 20 kwietnia w Bielsku Białej, w ostatnim tygodniu maja w Katowicach, a dalej w ostatnim tygodniu września w Częstochowie. Liczymy na współpracę z Państwem także przy realizacji tych kolejnych projektów oraz innych inicjatyw szerzej opisanych w kalendarzu wydarzeń e-Izby na stronie: https://prgc.pl/kalendarz/
 
 
Kontakt:
Izba Gospodarki Elektronicznej
www.eizba.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej