Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

VI Forum Międzynarodowe "Dzień Ukraińskiego Biznesu"

VI Forum Międzynarodowe "Dzień Ukraińskiego Biznesu" w Warszawie

Szanowni Państwo!

W dniu 18 maja 2017 roku w Warszawie  odbędzie się jedna z najbardziej wielkoskalowych imprez w polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej  – coroczne VI Forum Międzynarodowe "Dzień  Ukraińskiego Biznesu".

 

 

Forum odbędzie się pod patronatem Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej.

W przedsięwzięciu wezmą udział  przedstawiciele organów państwowych, organów samorządu terytorialnego Ukrainy i Polski, a także przedstawiciele kół biznesowych  obu krajów. W przedsięwzięciu wezmą udział  przedstawiciele organów państwowych, organów samorządu terytorialnego Ukrainy i Polski, a także przedstawiciele kół biznesowych  obu krajów.

W ramach Forum zostanie omówione szerokie spektrum zagadnień współpracy gospodarczej, w szczególności dotyczących perspektywy dla inwestorów polskich na rynku Ukrainy, możliwości zwiększenia wymiany towarowej między krajami.

Organizatory:

·         Zrzeszenie ukraińskiego biznesu w Polsce

Z  wynikami poprzedniego forum można zapoznać się tu:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Osoba do kontaktu: Andrii Romanchuk,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. +48 570 008 575

SZCZEGÓŁY, PROGRAM I REJESTRACJA DOSTĘPNE SĄ POD LINKIEM:

https://goo.gl/tCPFcA

 

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej