Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów

Współpraca z firmami ukraińskimi

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z ofertami kolejnych firm ukraińskich:

Ukraińska firma «August-Kiy Sp. z o.o.», która produkuje artykuły spożywcze, poszukuje partnerów do współpracy.

Kontakt: Nataliya Shaliutina Tel./fax: +38 (044) 496 1 496 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły: www.august-kiy.kiev.ua

Prezentacja firmy

 

Ukraińska firma «TRK Tehnosistema Sp. z o.o.», poszukuje inwestorów zagranicznych w celu realizacji projektu budowy komórkowej cyfrowej naziemnej i kablowej sieci teleinformatycznej w Obwodzie Chersońskim.

Kontakt: Maksym Leligulashvili Tel.: +38 (066) 624 40 77

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Edward Długaj

Prezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów

W dobie Internetu i globalnych mediów zdobycie wiedzy na temat kraju, w którym chcemy prowadzić interesy, nie stwarza większych trudności. Problem tkwi w czymś innym. Informacja staje się skutecznym narzędziem dopiero wtedy, kiedy zostanie dobrze zinterpretowana w kontekście faktów, wydarzeń i sytuacji, mających wpływ na biznesowe decyzje.

więcej