Jesteś ekspertem w zakresie eksportu, importu? Jesteś instytucją otoczenia biznesu, której zależy na dostarczaniu swym klientom i partnerom najwyższej jakości usług w obszarze internacjonalizacji? Reprezentujesz samorząd, który chce, by jego przedsiębiorcy, dzięki internacjonalizacji, generowali wartość dodaną dla Twego regionu? Dołącz już dziś do projektu Platformy Eksportowej!

Platforma Eksportowa to nowy, autorski projekt Wiceprezesa IGEI Marcina Jabłońskiego mający za zadanie zbudowanie regionalnej, a docelowo krajowej sieci, grupującej ekspertów, instytucje otoczenia biznesu i (w miarę możliwości) przedstawicieli samorządu terytorialnego, skupionej na dostarczaniu zintegrowanych, synergicznych usług w zakresie rozwoju gospodarczego opartego o internacjonalizację.

Platforma Eksportowa grupuje instytucje, które przeszły proces mapowania zasobów oraz kompetencji, zostały wprowadzone do bazy danych IGEI oraz wyraziły zgodę wdrożenie metodologii świadczenia usług. Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów rozpoczęła proces realizacji projektu w sierpniu 2019 roku. Więcej informacji znajdą Państwo już niebawem na nowym portalu: www.wspieramyeskport.pl

Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu Platformy Eksportowej prosimy o kontakt!